Tašky šité na zakázku - doplňky

Výroba tašek s potiskem na zakázku

Máte velmi specifické požadavky na to, jak by měli vypadat vaše reklamní tašky? Pokud se nespokojíte s již předem vyrobenými kusy, které by se následně pouze potiskly, tak neváhejte využít naši nejzajímavější službu, kterou je výroba tašek na zakázku s možností celoplošného potisku.

 

16 standardních typů v e-shopu

v našem e-shopu si můžete vybrat z 16 standardních typů tašek šitých na zakázku. Můžete si zvolit různou délku uch (krátká, dlouhá, kombinace obojích), libovolnou barvumateriál a nebo gramáž (140g, 240g a 280g). V případě, že si nevyberete, nevadí. Stačí nám zaslat vaše požadavky a vyrobíme vám tašky podle vašich představ. Zaslat poptávku.

Atypické tvary a požadavky

Jsme schopni vám vyrobit ideální tašku takového tvaru, který si představujete. Všechny parametry budou přesně podle vašich požadavků, stačí nás pouze kontaktovat, sdělit nám všechny vaše nápady, požadavky, přání a představy, domluvit se na finálním termínu a těšit se na kvalitní tašky, které pro vás budeme intenzivně vyrábět.

Doplňky

K námi vyrobeným taškám je možné doobjednat různé doplňky, mezi které patří například:

  • Barevná, široká, dvojitá, standartní, jednoduchá ucha anebo ucha z popruhů
  • Vnitřní a boční kapsa anebo kapsa se zipem
  • Tkaná, tištěná anebo sublimovaná etiketa
  • Dokončení – štepování, dodatečné šití, dno a všité boky
  • Tašky mohou být baleny do EKO obálky (z recyklovaného papíru, šetrné k životnímu prostředí), anebo do PVC sáčků

Technologie potisku:

Nejčastěji tiskneme sítotiskem, přímými barvami nebo transferem. Dbáme na přesnost detailů a dodržení barevnosti. Standardně tiskneme plastizolem, nebo vodovými barvami. V případě výběru BIO tašek nabízíme potisk ekologickými barvami. Barvy mícháme dle vzorníku PANTONE C.

Efekty: puff, imitace kůže, glitr, 3D, metalické, reflexní a fluorescentní barvy.

Zde najdete naše reference.