Technologie tisku

Sítotisk

sitotisk-promotasky-cz1

Sítotiskové technologie patří nejkvalitnější a nejtrvanlivější formě potisku na textil. Sítotiskem dokážeme potisknout téměř jakýkoliv materiál od jednobarevného až po plno barevný motiv. Více o sítotisku zde.

Výhody: Stálobarevnost barev a nízká cena u větších a velkých sérií.

Nevýhody: Není vhodný pro malé série v plnobarevném provedení. Časově a finančně náročná příprava filmu, sít a nastavení strojů.
Vhodný pro série od 50ti až 10 000 kusů

Sítotiskový transfér

Sítotiskový-transfer-2

Metoda sítotisku, při které je grafika nejprve přenesena na transférový papír a poté je zalysována termo lysem produkt. Transférový tisk využíváme se na místa a nebo na syntetické materiály, kde nelze tisknout přímo na materiál. Více o transférovém tisku zde.

Výhody: Vysoká kryvost barvy a po zalysování je hladká a matná. Transferem se dá potisknout prakticky jakýkoliv syntetický materiál.

Nevýhody: Není vhodný prolnobarevné rastrové obrázky. Nákladnější na výrobu a pracnější než přímý sítitisk.
Vhodný pro série od 50ti až 10 000kusů

Digitální tisk

digitální-potisk-promotasky-cz

Nejmodernější technologie přímého tisku. Vyniká svojí přesností a barevností. Vhodné pro plnobarevný tisk, potisk bavlny, polyesteru a dalších syntetických materiálu. Více o digitálním tisku zde.

Výhody: Vysoce přesná barevnost, velice jemný potisk u bílého textilu, nízká cena u plnobarevného tisku při malých nákladech.

Nevýhody: Vysoká cena pro série nad 100 ks.
Vhodný pro série do 100ks.

Digitální UV tisk

digitalni-uv-tisk-promotasky-cz

Digitální tisk při kterém jsou barvy pod UV lampou zataveny do materiálu, umožňuje tisknout fotografie nebo plnobarevná loga. Více o digitálním UV tisku zde.

Výhody: Digitální tisk umožňuje vytisknout téměř cokoliv, na co klasický sítotisk nestačí. Využíváme na potisk papírových tašek.

Nevýhody: Vhodný spíše pro menší serie do 100 kusů. Není vhodný pro tisk zlatou a stříbrnou barvou.
Vhodný pro série do 100ks

Flex a Flock folie

Flex-a-Flock-folie-promotasky-cz

Nažehlovací folie určená k vyřezávání. Dokonale se přizpůsobuje nerovnostem u materiálu. Více o flex a flock folii zde.

Výhody: možnost realizovat malé série, stálobarevnost a potisku syntetických a elastických materiálu.

Nevýhody: není možné udělat rastrové motivy a plnobarevné fotky. Vhodné pouze pro jenobarevné loga a spíše nápisy. pro velké serie je lepší využít transférový tisk.
Vhodný pro série do 50ti kusů

Tamponový tisk

tamponovy-tisk-promotasky-cz

Tisk pomocí přenosového tampónu, který se umí přizpůsobit téměř jakémukoliv tvaru. Tamponový tisk využíváme při potisku deštníků, hrnků, míčů, tužek, zapalovačů, kancelářských potřeb a podobných reklamních předmětů. Více o tamponévém tisku se na našich firemních stránkách www.promo-team.eu

Výhody: velice jemný tisk tenkých linek, možnost potisknout prakticky jakýkoliv materiál do 65 mm v průměru na rovný povrch. Vhodný pro velké série v řádech tisíců za nízkou cenu.

Nevýhody: tisk maximálne do 3 barev, ideální do 2 barev nezasahujících do sebe. U některých materiálů nutnost používat dvojsložkové barvy pro lepší přilnavost.
Vhodný pro série od 50ti do 10 000 kusů

Flexotisk

flexotisk-promotasky-czjpg

Flexotisk je vhodný pro potisk strojních papírových tašek s plochým nebo krouceným uchem z kraftového papíru. Vhodným motivem pro potisk jsou jednobarevné až dvoubarevné loga nebo odkazy na www stránky. Více o flexotisku zde.

Výhody: Jeho hlavní výhodou je vysoká rychlost tisku a s tím i nízká cena za tisk. Tisk již od 0,90 Kč/ks

Nevýhody: Flexotisk není vhodný pro malé série, minimální počet tašek pro potisk je 1.000 ks. Není vhodný pro potisk rastrových obrázků a fotografií.
Vhodný pro série nad 1000ks

Sublimační tisk

sublimacni-tisk-promotasky-cz

Sublimace se používá při potisku umělých textilií. Barva nabídne jedinečnou sytost a kvalitu a vydrží navždy. Využíváme při zakázkové výrobě textilu, jako jsou nákrčníky, funkční trička a podobně. Více o sublimačním tisku zde.
Vhodný pro série od 100ks

Tiskové efekty

tislove-efekty-promotasky-cz

Sítotisk umožňuje tisk zlaté a stříbrné barvy na látkové tašky, ale i na papírové. Na textní tašky dále nabízíme potisk ferlexními a fluorescentními barvami, 3D tisk, puf a imitace kůže a semiše. Více o tiskových efektech zde.

Vhodné pro série od 100 kusů